ÖVRIGT / Diverse / Gyllenläder 16338100
nr 1633 8100
Gyllenläder
13 bitar, ca 34x77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:42:43
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
400 kr